Щиро вдячні

 

Колектив працівників, дітей та батьків комунального закладу «Центр розвитку дитини «Гармонія» щиро вдячні колективу ПРаТ «Юженергобуд» в особі генерального директора  Литвиненка Дмитра Анатолійовича  за сприяння та активну участь у зміцненні матеріально-технічної бази закладу, у реалізації розвивально-екологічного проекту «Еколенд».

Дякуючи Вам, працівники «Гармонії» мали змогу створити сучасний ігровий майданчик та в подальшому реалізувати найновітніші ідеї сьогодення в дошкільній освіті.

ПРаТ "Юженергобуд"  відгукнувся на звернення  адмінстрації закладу  щодо надання будівельних матеріалів благодійно для потреб "Гармонії". Завдяки масштабній допомозі, яку надала лише ця будівельна компанія, працівники закладу виготовили дитячі архітектурні форми, які поєднали на майданчику "Еколенд", відремонтували сходинкові марші, виконали поточні ремонти приміщень.

Шановний Дмитре Анатолійовичу та ввірений Вам колетив! Бажаємо Вам реалізації задуманих планів, щирої впевненості у своїх звершеннях та громадських діях на благо майбутнього нашого міста.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Колектив працівників, дітей та батьків комунального закладу «Центр розвитку дитини «Гармонія» щиро вдячний депутату Южноукраїнської міської ради Журбі Сергію Миколайовичу  за надання допомоги у придбанні пилососів. Шановний Сергіє Миколайовичу вітаємо Вас з Новорічними та Різдвяними святами. Бажаємо родинного тепла, сімейного затишку, міцного здоров’я, подальших звершень на благо та процвітання нашої  України.

   

Колектив працівників, дітей та батьків комунального закладу «Центр розвитку дитини «Гармонія» щиро вдячний депутату Миколаївської обласної ради Колеснікову Валерію Вікторовичу  за надання допомоги у придбанні ігрового обладнання та матеріалів М.Монтессорі для повноцінного функціонування  розвивального сенсорно-ігрового центру. Маємо велике бажання привітати Вас, шановний Валеріє Вікторовичу, з Новорічними та Різдвяними святами і побажати родинного тепла, сімейного затишку, міцного здоров’я, щирої впевненості у своїх звершеннях та громадських діях на благо майбутнього України.   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Колектив працівників та дітей комунального закладу "Центр розвитку дитини "Гармонія"  щиро дякує депутату Южноукраїнської міської ради Григоряну Еріку Юрійовичу за надання благодійної допомоги на придбання ламінатора.  У педагогів з’явилися додаткові можливості забезпечити навчально-виховний процес сучасним та якісним дидактичним роздатковим та демонстраційним матеріалом.   Сподіваємося у подальшому на тісну співпрацю. 

 

 

 

 

Колектив працівників, дітей та батьків щиро вдячний депутату Миколаївської обласної ради Буйновському Віктору Дмитровичу  за надання допомоги у придбанні багатофункціонального копіювально-друкувального пристрою.