Загартування

Загартування водою влітку на майданчику «Еколенд»

 

Фізичне виховання підростаючого покоління є однім із найважливіших напрямів сучасної дошкільної освіти. Діяльність нашого закладу спрямована на збереження, зміцнення й відновлення фізичного, психічного і духовного здоров’я дітей, забезпечення своєчасного, повноцінного, гармонійного розвитку з перших кроків життя. Колектив КЗ ЦРД «Гармонія» постійно піклується про зміцнення здоров’я вихованців, адже здорова дитина – успішна дитина!

Плавання як спосіб загартовування дітей дошкільного віку

     У стародавній Греції про неосвічену і нездібну людину говорили: «Він не вміє ані плавати, ані читати». А як же нині? У нашій кра­їні всіх навчають читати, але не всіх - плавати. Проте плавання - це не тільки важлива життєва навичка, а й спосіб загартовування ді­тей, який можна використовувати під час літнього відпочинку.

Загартовування дітей дошкільного віку

Найліпшим проявом батьківської турботи є спрямування зна­чних зусиль на формування міцного здоров'я дитини.

Система роботи щодо загартування дитячого організму

 

Загартування - це система спеціального тренування організму, у тому числі процесів терморегуляції, з використанням природних чинників  (повітря, вода, сонячні промені). Це робиться для того, щоб розширити можливості пристосування  організму до температурних умов, що постійно міняються.