На допомогу вихователю

ЩОБ ЛІТО ПРОЙШЛО З КОРИСТЮ!

 

Організація роботи закладу дошкільної освіти в літній період

 

         НОРМАТИВНО-­ПРАВОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

 

Методи і прийоми активізації пізнавальної активності під час безпосередньої освітньої діяльності

 

 

Дошкільна освіта покликана забезпечити саморозвиток і самореалізацію дитини, сприяти розвитку пізнавальної активності та ініціативи дошкільника. Науковий пошук ефективних засобів розвитку пізнавальної активності дошкільників - представляє актуальну проблему, що вимагає теоретичного і практичного вирішення.

План реалізації екологічного проекту «У світі дерев»

 

Формування природодоцільної поведінки старших дошкільників у межах екологічного проекту

 

Праця дітей дошкільного віку

 

Феномен праці діти відкривають для себе, спостерігаючи за тим, як працюють дорослі. Це породжує у них бажання наслідувати старших, брати участь у їхній діяльності.

Нетрадиційні техніки малювання — стимул до творчості

 

Для дитини дошкільного віку малювання - це захопливий світ яскравих, дивовижних образів. Створені дітьми малюнки вражають дорослих своєю безпосередністю, оригінальністю, бурхливістю фантазії. Особливий інтерес викликають у дошкільників нетрадиційні техніки малювання. Адже процес творчості за допомогою нетрадиційних інструментів - зовсім не складний, нагадує цікаву гру, а результат його - завжди позитивний незалежно від здібностей та обдарувань дитини.

 

ОСВІТА ДЛЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ – НОВИЙ НАПРЯМ У СУЧАСНІЙ ОСВІТІ

 

Поняття сталого розвитку

Освіта для сталого розвитку в дії

 

 

Нині нікого не потрібно переконувати в тому, що збереження довкілля є найгострішою, невідкладною, всеосяжною проблемою людського розвитку.

На побутовому рівні всі ми добре розуміємо, якої шкоди може завдати безвідповідальна, беззастережна й насильницька діяльність людини щодо природи.

Неконтрольовані зміни довкілля ставлять під питання саму можливість подальшого існування людини, людства, природи в теперішніх формах.

Сторінки