Слідами подій

 

 

Конкурс читців "Зимові візерунки - 2020"

 
У  комунальному закладі «Центр розвитку дитини «Гармонія» традиційно відбувся конкурс юних читців "Зимові візерунки - 2020".

"Вечорниці" у середній групі № 26

 

Сію, вію, посіваю, з Новим роком Вас вітаю.
На щастя, на здоров’я та на Новий рік!

 

 

В багатьох оселях традиційно зустрічають Новий рік за старим стилем. У народі вечір 13 січня називають щедрим або багатим.

Місячник знань з безпеки життєдіяльності

 

З метою формування у кожної дитини активної життєвої позиції щодо відношення до свого власного життя і своєї безпеки, накопичення знань та навичок безпечної поведінки в домашніх умовах, на вулиці, пропаганди здорового та безпечного способу життя серед дітей, батьків та працівників у КЗ ЦРД «Гармонія»  протягом листопада та грудня 2019 року проведено Місячник знань з безпеки життєдіяльності.

Тиждень безпеки дорожнього руху

 

Життя – це найдорожчий скарб. Та в дитинстві ми не розуміємо, що ним треба дорожити і здоров’я берегти. В цей час майбутнє уявляється безхмарним, а життя – безкінечним. 

 

Осінній фестиваль казок

 

Традиційно у КЗ ЦРД «Гармонія»  пройшов осінній фестиваль казок.  

Педагоги створили належне середовище для розкриття творчих талантів й акторських здібностей дітей.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тиждень батьківства

 

Родина для кожногоз нас – найцінніший скарб. Саме в сім’ї відбувається виховання дитини. Від батьків діти пізнають перші життєві істини, наслідують зразки поведінки, вчаться оцінювати різні події, набувають досвіду стосунків з іншими людьми.

Осіння виставка «Дари осені»

 

Осінь завжди зачаровує серце людини незбагненністю кольорів і відтінків, а ще дивовижною неповторністю краси природи.

Проведення Олімпійського тижня в КЗ ЦРД «Гармонія»

 

Неможливо переоцінити важливість фізичного виховання для гармонійного і всебічного розвитку особистості. Саме тому в КЗ ЦРД «Гармонія» велика роль надається розвитку фізичної культури у дошкільників.

 

 

 

Відзначення Дня державного прапора та Дня Незалежності України у КЗ ЦРД "Гармонія"

 

Щороку 23 серпня, за добу до святкування Дня Незалежності, Україна відзначає  День державного прапора. Дата була обрана на згадку про події 1991 року, коли до будівлі Верховної Ради група народних депутатів внесла синьо-жовтий стяг. Саме ж свято є відносно новим і було засноване указом другого президента України Леоніда Кучми "Про День Державного Прапора України" від 23 серпня 2004 року. Встановлене воно з метою виховання поваги громадян до державних символів України. 

Сторінки