Слідами подій

 

 

День захисту дітей

 

День захисту дітей – то веселкове сонячне літо, наповнене радістю, цікавими іграми, зустрічами з казковими героями, справжніми друзями, це турбота про здоров’я і добробут малечі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Благодійна акція до Всеукраїнського Дня доброти

 

 

Вихованці старшої групи №6 відвідали комунальний заклад «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Южноукраїнської міської ради», де утримуються діти вилучені з родин, які знаходяться у складних сімейних обставинах.

 

День "Вишиванки" у КЗ ЦРД "Гармонія"

 

На спортивному майданчику, під супровід українських мелодій, діти у барвистих вишиванках звеличували та прославляли українські традиції та національний одяг. 

 

 

 

 

 

 

Тиждень безпеки дорожнього руху

З метою попередження та запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, зниження аварійності і збереження життя учасників освітнього процесу з 6 по 11 травня 2019 року у КЗ ЦРД «Гармонія» було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху.

 

 

 

Відкриття "Метеомайданчика"

 

Сучасній людині простіше отримати інформацію про погоду із засобів масової інформації, але простіше - не означає краще і цікавіше. При спостереженні за явищами природи (рухом хмар, стану рослин, поведінкою тварин, при користуванні простими приладами, що допомагають визначити погоду) розвивається спостережливість, вміння робити висновки, узагальнення - все це важливо для загального розвитку дитини.

Фестиваль дитячого театрального мистецтва

 

Театр – це відображення душі, думок, ідей.

Театр і актори оточують нас на кожному кроці.

 

«Тиждень батьківства».

 

З метою згуртованості дитячого, педагогічного та родинного колективу у комунальному закладі «Центр розвитку дитини «Гармонія» було проведено з 22 по 26 квітня 2019 року «Тиждень батьківства».

Шашковий турнір

 

Протягом тижня, починаючи з 8 квітня 2019 року, у комунальному закладі "Центр розвитку дитини "Гармонія" проходили змагання з шашок, серед вихованців старших груп.

Сторінки