Слідами подій

 

 

«Подорож до країни дорожніх знаків»

 

 

         Одне з найголовніших завдань комунального закладу «Центр розвитку дитини «Гармонія» - охорона життя і здоров’я вихованців. А це означає, що треба не тільки створити умови для їхнього перебування у закладі, а й навчити дітей правил безпечної поведінки, турботи про своє здоров’я. Навчаємо малят безпеки життєдіяльності  протягом усього року.

Фестиваль авторських моделей природничих систем

 

На виконання річного плану роботи закладу, з метою вирішення завдань з формування екологічної компетентності  дошкільників, з 06  по 16 грудня 2021р. відбувся фестиваль авторських моделей природничих систем.

міський турнір гри з П’ятнашок

 

 

15 грудня 2021 року на базі комунального закладу «Центр розвитку дитини «Гармонія» відбувся міський турнір гри з П’ятнашок, який є першою ланкою Южноукраїнського альянсу спідкубінгу.

 

"Halloween" у Гармоніі

 

Хеловін - одне з найпопулярніших свят  по всьому світу. Пишно і весело святкувати Хеловін прийнято лише в англомовних країнах.

 

Тиждень батьківства

 

Відповідно до річного плану з 04 по 08 жовтня 2021 року у комунальному закладі «Центр розвитку дитини «Гармонія» проходив традиційний тематичний Тиждень батьківства.

 

1 день. День відкриттів та цікавинок (віртуальний день відкритих дверей)

виставка "Дари осені"

 

Осінь в дитячому садку – це завжди дивовижні чудеса, чарівні фарби, дзвінкий сміх дітей, море посмішок і веселощів! Хоч і кажуть, що осінь сумна пора, але діти, як ніхто, здатні радіти шелесту золотистого опалого листя під ногами, дощику, під яким так цікаво гуляти під парасолькою, і можливості бігати по калюжах в гумових чобітках.

День Знань у КЗ ЦРД «Гармонія»

 

         Вересень - початок нового навчального року не тільки в школах, але й у дошкільних навчальних закладах.

Літо у "Гармоніїї - 2021"

 

Знаєш, скільки справ у літа?
Їх усіх не полічити!
Треба нам підсмажить спини,
Ніс убрати в ластовиння,
Накупати нас у річці
Наперед на три сторіччя,
Та іще подарувати
Лісу й лугу буйні шати.
Словом, справ — не полічити!
Та найбільше треба літу,
Щоб зуміли я і ти
Набагато підрости!

 

Сторінки