Слідами подій

 

 

Майстер-клас для вихователів логопедичних груп

 

5 квітня 2019 р. у КЗ ЦРД «Гармонія» відбувся майстер-клас для вихователів логопедичних груп міста «Гра навчить як із звуками дружить» у рамках «Педагогічного кафе».

Відкриття автомістечка «Школа світлофора»

 

09.04.2019р у комунальному закладі «Центр розвитку дитини відбулося  відкриття автомістечка «Школа світлофора»

 

Конкурс читців "Шевченкове слово і досі живе"

 

 

В історії завжди залишаться імена, які з гордістю вимовляє людство, до яких належить й ім’я великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка. Весь свій могутній талант він присвятив служінню народові. І сьогодні, живучи у вільній незалежній державі, ми з гордістю згадуємо Великого Кобзаря.

Фотовиставка «Домашні улюбленці».

 

В рамках оголошеного благодійним фондом  «Щаслива лапа»  Дня  доброти педагоги комунального закладу «Центр розвиику дитини «Гармонія» разом з вихованцями та їх батьками організували фотовиставку «Домашні улюбленці».

 

 

Засідання міської методичної комісії інструкторів з фізичного виховання

 

 

Парад сніговиків

 

Ось і настала справжня  зимонька-зима із снігом та морозами ! А яка зима без сніговиків? Скільки їх народжується навколо нас за зиму? Сотні! Великі і маленькі, добрі і смішні, народжуються вони майже у всіх дворах будинків, в кожній групі дитячого садка! Дивишся на них- і кожен раз дивуєшся фантазії їх творців! Сніговик-один з найулюбленіших символів Нового року, помічник Діда Мороза.

Сторінки