Слідами подій

 

 

Фестиваль авторських моделей природничих систем

 

На виконання річного плану роботи закладу, з метою вирішення завдань з формування екологічної компетентності  дошкільників, з 06  по 16 грудня 2021р. відбувся фестиваль авторських моделей природничих систем.

міський турнір гри з П’ятнашок

 

 

15 грудня 2021 року на базі комунального закладу «Центр розвитку дитини «Гармонія» відбувся міський турнір гри з П’ятнашок, який є першою ланкою Южноукраїнського альянсу спідкубінгу.

 

"Halloween" у Гармоніі

 

Хеловін - одне з найпопулярніших свят  по всьому світу. Пишно і весело святкувати Хеловін прийнято лише в англомовних країнах.

 

Тиждень батьківства

 

Відповідно до річного плану з 04 по 08 жовтня 2021 року у комунальному закладі «Центр розвитку дитини «Гармонія» проходив традиційний тематичний Тиждень батьківства.

 

1 день. День відкриттів та цікавинок (віртуальний день відкритих дверей)

виставка "Дари осені"

 

Осінь в дитячому садку – це завжди дивовижні чудеса, чарівні фарби, дзвінкий сміх дітей, море посмішок і веселощів! Хоч і кажуть, що осінь сумна пора, але діти, як ніхто, здатні радіти шелесту золотистого опалого листя під ногами, дощику, під яким так цікаво гуляти під парасолькою, і можливості бігати по калюжах в гумових чобітках.

День Знань у КЗ ЦРД «Гармонія»

 

         Вересень - початок нового навчального року не тільки в школах, але й у дошкільних навчальних закладах.

Літо у "Гармоніїї - 2021"

 

Знаєш, скільки справ у літа?
Їх усіх не полічити!
Треба нам підсмажить спини,
Ніс убрати в ластовиння,
Накупати нас у річці
Наперед на три сторіччя,
Та іще подарувати
Лісу й лугу буйні шати.
Словом, справ — не полічити!
Та найбільше треба літу,
Щоб зуміли я і ти
Набагато підрости!

 

Моє місто найкраще!»

 

«Ніде, ні в якому місті світу, зірки не світять так яскраво, як в місті дитинства», - під таким гаслом працівники та вихованці комунального закладу «Центр розвитку дитини «Гармонія» започаткували проведення традиційного тематичного тижня, присвяченого дню народження рідного міста Южноукраїнська.

«День вишиванки»

 

Вишиванку сприймають як символ єдності, підтримки і солідарності. А ще вишиванка - це невід’ємна частина духовної культури українського народу і кольоровими нитками вона вплетена у наші традиції.

Сторінки