Сторінка соціального педагога

«Дитячі долоні проти насилля»

 

«Дитячі долоні проти насилля» - саме під таким гаслом пройшла Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» у КЗ ЦРД «Гармонія».

Діти в світі ґаджетів

 

 Ми живемо в еру інформаційних технологій, і нормою стало бачити малюка з мобільним телефоном, а школярі взагалі без комп’ютера та телевізора не можуть уявити своє життя. Але чи нормальне таке явище з точки зору здоров`я, комунікації та здорового глузду впринципі? Чи доцільно купувати маленькій дитині телефони, електронні книги, планшети, ноутбуки? Наведемо переваги та недоліки використання ґаджетів дітьми.

 

 

 

 

 

Дня Захисника України

 

З метою духовної підтримки військовослужбовців, що знаходяться в зоні ООС, виховання у дошкільників почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Захисника України вихованці КЗ ЦРД «Гармонія» підготували листівки та тематичні малюнки. Маємо надію, що дитячі роботи, виконані з любов’ю та турботою, знайдуть своїх адресатів та зігріють наших захисників!

 

 

 

 

 

Про надання соціальних послуг

Чому не можна бити дітей і як вчинити, аби цього не робити

 

Учені з'ясували, що фізичні покарання призводять до змін у мозку дітей, сприяють виникненню депресії, психічних захворювань.

 

 

Існує зв'язок між паском у дитинстві і антисоціальною поведінкою та злочинністю у дорослому віці.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Завдання педагогічних працівників щодо виявлення ризиків для життя дитини

 

 

Вихователі, класні керівники, керівники гуртків мають звертати увагу на ознаки, що вказують на ймовірність виникнення ризиків для життя, здоров'я та розвитку дитини.

Профілактична робота щодо запобігання розвитку негативних емоцій у дітей дошкільного віку

 

У наш час, насичений нестабільністю та стресовими ситуаціями, педагоги й батьки все частіше стикаються з неадекватними проявами поведінки дітей та з труднощами дитячої адаптації до мінливих умов навколишнього середовища. В силу своїх вікових особливостей діти досить легко піддаються негативним соціальним впливам та стресовим обставинам, що може стати поштовхом до виникнення так званого особистісного неблагополуччя.

Розвиток пізнавального інтересу – один з найважливіших завдань дошкільної та початкової освіти

 

Під якістю освіти розуміють не набуття дитиною певної суми знань, а її вміння здобувати їх самостійно. Тож актуальною є проблема підвищення пізнавальної активності дітей. Як зацікавити дитину, викликати в неї бажання вчитися, пізнавати, розмірковувати, робити висновки? Це питання хвилює і науковців, і методистів, і практиків.

Сторінки