Сторінка логопеда

 

 

Три ознаки синдрому дефіциту уваги, які отруюють дитині життя

 

Всі маленькі діти зазвичай поводяться активно. Дивлячись на них, не втомлюєшся шукати відповіді на запитання, звідки вони беруть енергію, щоб бути такими невгамовними. Однак в деяких випадках малюки можуть проявляти гіперактивність через розлади головного мозку, відомого як СДУГ (Синдром дефіциту уваги та гіперактивності ). І таке неврологічне порушення вимагає особливої ​​уваги з боку батьків!

Чому треба вчити дитину говорити правильно?

 

Усі батьки хочуть, щоб їх діти були здоровими, щасливими, успішними, досягли високих результатів у навчанні та кар’єрі, почували себе впевнено та вільно у будь-яких життєвих ситуаціях. І правильне, чітке та гарне мовлення є однією із важливих складових гармонійного розвитку особистості. А вчитись правильно говорити слід з дитинства!

 

Коли дитині потрібен логопед?

 

 

У дітей різного віку часто спостерігаються мовленнєві порушення. У вас є сумніви щодо якості мовлення дитини? Дізнайтесь, в яких випадках дитині дійсно потрібен логопед.

Дитина не розмовляє? Допоможе логопед!

 

Дитині – 3,5 роки, або навіть більше:

Консультація логопеда

 

Види порушень звуковимови

Порушена вимова звуків у дітей до 4-5 років вважається нормою і називається фізіологічним або віковим формуванням звуковимови. Дитина 5-6-річного віку згідно норм повинна оволодіти правильною та чіткою вимовою всіх звуків рідної мови (дана вікова межа може дещо змінюватись залежно від умов розвитку мовлення дитини).

Ігри для розвитку мовлення і мислення дошкільнят: рекомендації батькам

 

Досить часто мами віддають свою дитину в дитячий садок тому, що «дітей там навчають». Загалом, це вірно, але ж малюкам так добре вдома! І для дитини, і для мами так важливо грати разом! Батькам важливе відчуття любові і близькості і те особливе розуміння дитини, яке можна знайти тільки в грі з ним. Для малюка гра з мамою - радісний і комфортний спосіб пізнати світ.

Використання біоенергопластики в системі логокорекційної роботи

 

 

Важливою проблемою сучасних дошкільників є збільшення кількості дітей з мовленнєвими порушеннями. Як наслідок, порушення звуковимови негативно впливає на формування фонематичних процесів і лексико-граматичного боку мовлення, ускладнюючи процес шкільного навчання дітей.

10 ПРОСТИХ ПОРАД ЛОГОПЕДА БАТЬКАМ

 

Мова дитини розвивається під впливом мови дорослих і значною мірою залежить від достатньої мовної практики, нормального соціального і мовного оточення, від виховання і навчання, які починаються з перших днів її життя.

 

Сторінки