Спільна творчість дорослих та дітей

Виставка малюнків «Ми – маленькі українці».

     Одним із завдань дошкільної освіти, визначеним у статті 7 Закону України «Про дошкільну освіту», є виховання у дітей любові до України, шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв, державної та рідної мови, національних цінностей українського народу. Так у контексті національно-патріотичного виховання у ЦРД «Гармонія»  з 17 по 21 листопада проходила виставка малюнків «Ми – маленькі українці». Дошкільнята разом з батьками та вихователями з великим задоволенням взяли участь у виставці.  Усі роботи надзвичайно яскраві, творчі, змістовні, а найголовніше – сповнені любові до нашої Батьківщини, рідної України!

 

Космос - очима малюків

Пропонуємо до вашої увазі творчі роботи наших вихованців, які створено протягом тижня за темою «Космос».

Наша яскрава зірочка Павлова Єлизавета

Є у нашій «Гармонії» чудова, вихована, спокійна дівчинка з гарним ім’ям Єлизавета

Ліза Дуже любить  малювати, ліпити, робити аплікації. Уява дівчинки без штампів та шаблонів.  Її роботи відрізняються незвичайністю, неординарністю , з «родзинкою», творчі та креативні. Ліза мріє стати художницею.

Земля - наш спільний дім

Творчі проекти вихованців середньої групи № 12 за темою тижня "Земля  - наш спільний дім", які були створені за допомогою вихователів Ірини Віктторівни Сухар та Юлії Володимирівни Логінової.